Meist

Medfirst OÜ alustas oma tegevust 2013 aasta mais. Meie firma on üks vähestest Eestis, kes spetsialiseerub ainult esmaabi andmise koolitamisele.

Meie koolituskeskuses saavad esmaabi koolitust rohkem kui 1000 inimest aastas. Me korraldame koolitusi eesti ja vene keeltes. Meie programmi sisuks on: esmaabi põhikursus 16 ak/h, esmaabi täiendkoolitus 8 ak/h, ametnike esmaabi kursus 8 ak/h, aga ka lastele esmaabi osutamise koolitus 8 ak/h.

Meie koolitajad on igapäevaselt tööl erakorralises meditsiinis, nad jagavad omad teadmisi ja oskuseid, mille on omandanud Tallinna ja Tartu Tervishoiu kõrgkoolides ja töötades haiglates ning kiirabis.

Teadmised ja oskused, mida omandate meie kursustel annavad Teile julguse ja kindlustunde kannatanule kvaliteetse ja efektiivse esmaabi osutamiseks erinevate juhtumite korral.

Koolituse programm vastab EV Tervise- ja tööministri määrusele määrusele nr 50 (22.11.2018) “Töökeskkonnavoliniku, töökeskkonnanõukogu liikme ja esmaabiandja koolituse ja täiendkoolituse kord täiendkoolitusasutuses” ja põhineb Eesti Punase Risti õppekaval

EHIS ID: 14794 (registreerimise kuupäev 11.05.2016)

Meie koolitajad on:

Aleksei Štšegolihhin N09677 (Tervishoiutöötaja registreerimisnumber), EA_ÕP2022-00007 (Esmaabi koolitaja litsentsi number, kehtib kuni 13.05.2025)

Peale esmaabi koolituse edukat lõpetamist anname välja vastava tunnistuse.

Osalejate tagasiside:

15.05.2023 Fermi Energia osalejad avaldavad tänu väga kaasahaarava, õpetliku, näitlikustava ja meeldiva koolituskogemuse eest. Oleme mõlemad arvamusel, et nii heal esmaabikoolitusel ei ole kunagi enne õnnestunud käia.

Suur tänu ja jõudu teile edaspidi selles hädavajalikus töös.

5.05.2023 Töötukassa töötajad.

Suur-suur tänu meie mõlema rühma liikmete poolt, Aleksei!

Toon siia ära ka tagasiside, mis mulle meie tiimi liikmed on saatnud:

  • Suurepärane koolitus. Suurepärane koolitaja, kes rääkis selgelt ja arusaadavalt, mis on ohumärgid, millele kindlasti koheselt reageerida ja milliste esmaabi võtetega tuleme toime tavainimestena vajaduse korral.
  • Aleksei on oma valdkonda väga hästi tundev koolitaja/spetsialist, kes säras meie ees, oskas panna ennast kuulama. Eriti meeldis, et ta on ise tegev õpetavas valdkonnas, see annab lisandväärtust. Koolitusel oli teooria juurde võtta palju elulisi näiteid. Ta andis edasi teoreetilise baasi, kuid et meil tekiks seos no päriseluga, tõi ta huvitavaid näiteid kõrvale ja oli kui näitleja. Palun võimalusel edasta tänusõnad temale, sest igapäevaselt teeb ta rasket, kuid tänuväärset tööd.  Ta jättis jälje, kustumatu😊
  • Ühinen Teie kõigi arvamusega ja tahan öelda, et ta oli nii hea koolitaja just sellepärast, et rääkis siiralt ja ausalt sellest, mida ta teab, teeb, näeb ja usub. Lisaks karmile igapäevatööle pühendab ennast ka teadmiste jagamisele, mis on samuti väga tänuväärne töö.
  • See oli väga lahe koolituspäev. Koolitaja vahetu, hea suhtleja ja milline asjatundja!!! Aitäh!
  • Samuti väga tänan nii hea ja sisuka koolituse eest, hea värskendav teadmiste osas. Suurepärane koolitaja!
  • Väga vajalik ja äge koolitus ja koolitaja oli super 😊
  • Ka minu poolt ainult kiidusõnad 😊 Megalahe koolitaja, kes on hingega asja juures 😊
  • Ma tõesti pole ammu nii heal koolitusel käinud, kas kunagi 😊 Lisaks uutele teadmistele oli ka kõik muu suurepärane. Tuhat tänu veelkord 😊
  • Oma tööelu jooksul olen käinud paljudel koolitustel, kuid sellisel mitte. Koolitusel aeg möödus lennates, näited igapäevaelu juhtumistes  muutis koolituse põnevaks, koolitaja ise pani oma hinge sellesse. Suured tänud veel!!