Lastele esmaabi osutamise koolitus

Meie lapsed viljelevad aktiivset eluviisi ja ümbritsev maailm tundub neile täiesti ohutu. Aga meie teame, et see ei ole nii. Kuidas muuta ümbrus turvalisemaks ja kuidas ära hoida õnnetusi? Kuidas aidata last kui õnnetus siiski juhtus? Muidugi on esimene mõte kutsuda kiirabi. Aga kui kiirabi on kaugel ja paremal juhul jõuab teieni 15 minuti pärast? Samal ajal aga võib laps olla teadvuseta, ei hinga ja abi vajab kiiret abi kohe.

Koolitus suunatud inimestele, kes töötavad lastega: kasvatajatele, õpetajatele, lapsehoidjale. Ja kindlasti ka vanematele, sest õnnetused kippuvad juhtuma kodus, kõige turvalisem keskonnas-

Õppeaja kestus on 6 akadeemilist  tundi.

Koolituse teemad on:

Esmaabi vahendid kodus;

Esmaabi andmise taktika ja kiirabi kutsumine;

Palaviku põhjused ja palaviku alandamise võimalused;

Elustamine ( imik, laps);

Hingamisteede vabastamine ja kindlustamine;

Erinevate traumade toimetulek (põletused, põrutused, peatramad jne);

Teadvuse häired (minestus, kooma, krambihoog);

Eluohtlikud sümptomid.

Koolitajad on tegevtöötajad erakorralises meditsiinis ning omavad tugevat kogemust selles vallas. Kõik juhtumid, mis tulevad arutusele on võetud tegelikest haigus-ja õnnetusjuhtumitest.

Tulge meie juurde või tellige koolitus enda asutusse ja me õpetame Teile, kuidas aidata last erinevate traumate juhul, kuidas aidata teadvuseta last, kuidas aidata last kui võõrkeha on sattunud hingamisteedesse, kuidas teha kunstlikku hingamist ja südamemassaaži ja kindlasti palju muud kasulikku.

Kui soovite tellida koolitus oma asutusse siis kirjutage meile oma soovist ja me pakume Teile parima hinna ja kvaliteedi!

Kursuse õpperühma suurus on 10 – 16 inimest.

REGISTREERI KOOLITUSELE

    Nimi

    Email

    Telefon

    Millisele koolitusele ja millal soovite registreeruda?